בדיקת נזילות מים

החורף מתקרב לקיצו, וזו הזדמנות טובה לעשות את אחד הדברים החשובים ביותר עבור הבית שלכם, בדיקת נזילות מים. לא משנה האם אתם סובלים מרטיבות או שאולי הצינורות בבית שלכם כבר ישנים, הבדיקה הזו יכולה לחסוך מכם נזק גדול מאוד עוד לפני שהוא התרחש. אנחנו כאן בdryfloor איתור נזילות כדי לספר לכם את כל מה שחשוב לדעת על הבדיקה הזו.

 

איתור נזילות

איתור נזילות, כשמו, נועד לאתר נזילות אפשרויות בבית שלכם. הנזילות בדרך כלל נגרמות כתוצאה מאיטום לקוי שנעשה כבר בבניית הבית או כאשר החומרים מתיישנים. הנזילות יכולות להגיע ישר מקירות הבית או מהתקרה, ולעיתים גם מצינורות התשתית של הבית.

בדיקת נזילות מים נועדה לוודא האם באזור מסוים שבו אתם חושדים שקיימת נזילה היא אכן קיימת. הבדיקה נועדה לאפשר לכם לא רק להבין האם באמת יש נזילה אלא גם מה המקום המדויק שממנו הנזילה נובעת.

 

איתור נזילות מים

כדי לטפל בצורה יעילה באמת בנזילות מים, הדבר החשוב ביותר הוא באמת להבין מה מקור הנזילה. בעבר, היה קשה לזהות את מיקומה המדויק של הנזילה כיון שהדבר היה כרוך בצורך להגיע מאחורי קיר או תחת הריצוף של הבית. את הבעיה הזו אנחנו בdryfloor איתור נזילות מים יכולים לפתור לכם.

החברה שלנו תאתר עבורכם את הנזילות באמצעות מכשור מיוחד שסורק את כל האזור שבו הנזילה נמצאת. המכשור כמובן לא דורש מכם לפרק את הריצוף או לשבור קיר. הסריקה היא סריקה מדויקת ולאחריה תוכלו להבין בדיוק האם יש נזילה בבית שלכם, ואם כן, מה בדיוק המקור שממנו נובעת. אבחון מדויק של הנזילה הוא המפתח לכך שהטיפול בה באמת יועיל לבעיה.

 

dryfloor איתור נזילות

dryfloor איתור נזילות היא חברה שמעניקה שירות של איתור נזילות תת רצפתיות וכל זה בלי לגרום לנזק לריצוף שלכם. החברה עושה שימוש בטכנולוגיות מתקדמות כדי לאתר את הנזילות ולטפל בהן בצורה יעילה, כך שאתם לא צריכים לבצע שבירה של הריצוף. הצוות המיומן של dryfloor איתור נזילות יגיע עד אליכם, יאתר את הנזילה ויטפל בה בצורה הטובה ביותר.

 

לסיכום

בדיקה לנזילות מים יכולה לאפשר לכם לזהות נזילה אפשרית עוד לפני שהתרחש נזק משמעותי. הבדיקה שנעשית על ידי dryfloor איתור נזילות לא דורשת מכם לפתוח את הריצוף כיון שהמכשור המתקדם מאתר את הנזילות גם כאשר הן חבויות תחת הריצוף. אז בסיום החורף, זה הזמן הטוב ביותר להזמין בדיקת איתור נזילות אליכם הבייתה.

לייעוץ ממוקד ונכון עם המומחים שלנו, אנא השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

Call Now Buttonלהצעת מחיר התקשרו דילוג לתוכן