גילוי נזילות מים

נזילות מים, הן תופעה מצערת במיוחד אך בהחלט נפוצה וחשוב לדעת כיצד לאתר נזילות, לקרוא את הסימנים המקדימים ולטפל בהן בזמן. נזילות מים עשויות לקרות בכל בית ודירה בעקבות כמה סיבות מרכזיות, וטיפול מאוחר ואי שימת לב לכמה סימנים מרכזיים, תביא למספר נזקים שאפשר להימנע מהם ולטפל בהם בזמן. כדי להיערך ולהתמודד עם הסיטואציה באופן המיטבי – לפניכם הכל על גילוי נזילות מים.

 

נזילות מים ורטיבות מתחת לריצוף – מדוע הן קורות?

 

גשמים ונזקי מזג אוויר – גזמים ונזקי מזג אוויר שונים עלולים להביא להצפה ונזילה בתוך הבית ולחדור בעצם מתחת למרצפות, לכדי יצירת רטיבות ונזילה קבועה ובעייתית, ועל הדרך עשויים להביא לנזקים נוספים ומצערים.

בעיות צנרת – צנרת היא אחת הסיבות הנפוצות לנזילות ולרטיבות מתחת לריצוף. צינורות הבית עלולים להתפוצץ, לצבור חלודה, להיסדק ולהתבלות באופן טבעי – כל הסיטואציות האלה הן נפוצות ועלולות לקרות בכל בית בשלב כזה או אחר, וליצור כך נזילה מתחת לריצוף.

איטום קלוקל – איטום שאינו מיטבי, עלול ליצור נזילה ולהביא לחדירה של מים לקירות או למרצפות הבית. אחרי הכל, החדרים נרטבים לא מעט כשנשפכים נוזלים, ואפילו כשעושים פשוט ספונג'ה ומנקים את הבית – ולכן איטום לא מיטבי עלול בהחלט לגרור רטיבות והשלכות בעייתיות.

 

מה הסכנה בנזילות מים?

נזילות מים הן כמובן חמורות ומסכנות את הבית מאחר והן עלולות בקלות להביא שלל השלכות שונות וחמורות שיפריעו לשגרת חיינו ויעלו לנו כסף רב למען תיקונם. נזילה קודם כל עלולה להשחית את תשתיות הבית, להביא לזליגת מים מתקרת הקומה התחתונה, להביא להצפה של החדר ולפגום ברהיטים ובשימוש בו. חשוב שנכיר כי נזילה לא נפתרת מעצמה, ולמעשה היא רק תלך ותגרור השלכות והתדרדרות נוספת עם הזמן.

 

כיצד נבצע גילוי נזילות מים?

איתור נזילות מים הוא שירות מקצועי שחשוב להזמין כשעולה חשש לנזילה בבית, כאשר למשל ישנם סימנים מזהירים לנזילה כמו חשבון חשמל חריג וגדול, ריב של טחב, כתמים על הקירות, וכדומה. הזמנה של איתור נזילות מקצועי, תבטיח בדיקה מלאה שתתמקד במציאת רטיבות או לחות ברחבי הבית ומתחת לריצוף. בחברת dry-floor איתור נזילות, נעשה שימוש במכשור המתקדם ביותר ובמעברה ניידת לבדיקת אחוזי הלחות בבית.

 

חברת dry-floor איתור נזילות היא חברה מקצועית ומדויקת שמיומנת בכל הקשור בנזקי רטיבות ונזילות בבית. דריי פלור תלווה אתכם החל במקצועיות בתהליך כולו, החל מאיתור נזילה ובדיקות לחות ורטיבות מקיפות, ועד לייבוש מלא וסופי של הבעיה על ידי כל המכשור המתקדם ביותר בתחום – תוך הבטחת שירות מלא ואדיב, במחיר הוגן ומשתלם.

לייעוץ ממוקד ונכון עם המומחים שלנו, אנא השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

Call Now Buttonלהצעת מחיר התקשרו דילוג לתוכן