איתור נזילות

לייעוץ ממוקד ונכון עם המומחים שלנו, אנא השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

איתור נזילות הוא אחד מאתגרי האינסטלציה הגדולים ביותר ולכן חשוב לבחור בעלי מקצוע אמינים ובעלי ניסיון שישתמשו באמצעים שונים לאיתור מהיר ומדויק. שירות של מאתר נזילות מתאים למגוון לקוחות: קבלנים, בעלי דירות, מוסדות ציבוריים וכן אנשים שסיימו שיפוץ בבית ורוצים לבדוק כי הוא תקין ומי שמעוניין לקנות נכס וזקוק לבדק בית מקצועי ומהימן. בנוסף, רצוי לבחור בחברה כמו Dryfloor העוסקת גם בתיקון מקור הנזילות, בנוסף לאיתור שלהן ומציעה את כל השירותים תחת קורת גג אחת.

איתור נזילות

מדוע חשוב לאתר נזילות בזמן?

איתור מוקדם של נזילות הוא חשוב מאוד וזאת מכמה סיבות. ראשית, ככל שמאתרים את הנזילה מוקדם יותר, כך יורד הסיכוי שייווצרו נזקים משמעותיים. נזילה שמטפלים בה מהר יחסית, לא מספיקה להרוס את התשתיות סביבה והופכת את פעולת התיקון לקלה יחסית ולא מורכבת. הסיבה החשובה השנייה, היא שמורכבות הטיפול משפיעה בהכרח על התמחור שלו. תיקון ושיקום פשוטים, שלא דורשים זמן רב, כוח אדם משמעותי ושימוש במכשור מורכב, עולים פחות מתיקונים מסובכים הדורשים עבודה מאומצת. לכן האינטרס שלכם כלקוחות ובעלי דירות צריך להיות איתור מהיר של הנזילה, יצירת קשר עם בעל המקצוע המתאים ותיקון תוך זמן כמה שיותר קצר – כולל אחריות על העבודה כמובן.

פנו ל Dryfloor לאיתור נזילות מקצועי

יש הרבה חברות שמציעות שירות של איתור נזילות מים, אך לא כולן מציעות שירות בסטנדרטים הגבוהים של Dryfloor. החברה עושה שימוש בשילוב מנצח בין כוח אדם מיומן ומקצועי ומכשור מתקדם ומשוכלל, על-מנת להעניק ללקוחותיה חוויית שירות ברמה הגבוהה ביותר, כולל ליווי לאורך כל התהליך, שקיפות מלאה ומתן אחריות מלאה בסיום העבודה. Dryfloor נהנית ממוניטין חזק של למעלה מ 25 שנות עבודה, במהלך שירתה החברה את החברות הגדולות ביותר במשק הישראלי, כמו גם לקוחות פרטיים ועסקיים – כולם זוכים ליחס ללא רבב ועבודה מצוינת. אם אתם זקוקים לאיתור נזילה וטיפול בבעיה, פניה ל Dryfloor תאפשר לכם לקבל שקט נפשי וידיעה כי העבודה מתבצעת על הצד הטוב ביותר.

איך אנחנו מאתרים את הנזילות?

נזילות בחללי עבודה, מגורים, עסקים ומפעלים, הם עניין חמקמק. לא תמיד קל לאתר את מקור הנזילה, גם כשיש לה ביטוי חיצוני ברור כמו כתמי רטיבות, סדקים בקירות והופעת טחב. לכן, אנחנו עושים שימוש במכשור המתקדם ביותר בתחום, כדי להעניק לכם שקט נפשי ולבצע את העבודה בצורה מקצועית ומקיפה. במידה ואין אפשרות לאתר את הנזילה באמצעים לא-פולשניים, אנחנו משתמשים למשל ב:

  • מצלמה תרמית
  • מכשיר שמע ומגביר קול
  • החדרת סיבים אופטיים
  • החדרת תרכובת גז

כל אמצעי כזה מאפשר לנו לקבל תמונת מצב מדויקת ומקיפה ולהגיש לכם הצעת מחיר מסודרת הכוללת תיקון מקור הנזילה ושיקום בהמשך לכך, במינימום הזמן האפשרי ועם ביצוע איכותי ומוקפד.

Call Now Buttonלהצעת מחיר התקשרו דילוג לתוכן