רטיבות קפילארית

רטיבות קפליארית היא אחת התופעות המעניינות ביותר שקיימות וזה משום שנדמה שהיא נוגדת את כל חוקי הפיזיקה המוכרים לנו. מדובר בצורת רטיבות המתפשטת מלמטה למעלה ויכולה לטפס לגובה של 25 מטרים ואף יותר. הבעיה עם התופעה הזו היא שמעבר לכך שהיא מעניינת כשלעצמה, היא הרסנית כשהיא מתרחשת בתוך דירות מגורים, חללי עבודה ומוסדות. לכן, המומחים של dryfloor כאן כדי להסביר אילו נזקים יכולה לגרום הרטיבות הקפילארית וחשוב מכך – אילו פתרונות מקצועיים קיימים על-מנת לתקן את הנזקים הללו לשביעות רצונכם המלאה.

רטיבות קפילארית

רטיבות קפילארית – איך היא נגרמת?

המילה "קאפילרי" משמעה נימים. כלומר, המים זורמים ומטפסים בנימים של קירות הבטון כלפי מעלה. יש שתי סיבות עיקריות להופעה של רטיבות מהסוג הזה: הסיבה הראשונה היא ליקוי בנייה שמתחרש במהלך בניית הבית, למשל אם הקבלן המבצע לא אטם היטב את החלק התחתון של הקירות ולכן חודרים אליהם מים מהאדמה אליה הם צמודים בחלקם התחתון. הסיבה השנייה להופעה של רטיבות כזו, היא פיצוץ בצנרת שגורם למים לחלחל אל הקירות. מדובר בתופעה שהיא הרבה מעבר לבעיה אסתטית של קירות פגומים, עם קילופים וסדקים – זהו רק הסימפטום של התופעה ולא הבעיה עצמה. הבעיה העיקרית היא עליה קפילארית גורמת גם נזקים למבנה וגם נזקים בריאותיים. המים הזורמים במעלה הקיר סוחפים איתם חומצות ומלחים שהורסים את חומרי הגלם מהם עשויים הקירות וכך פוגמים ביציבות ובחוזק שלהם. בנוסף, הרטיבות שמופיעה עלולה להתפתח לטחב, שעלול לגרום לזיהומים נשימתיים קשים בקרב בני אדם ו "לתסמונת הבית החולה" – מרחב מחיה אשר לא מיטיב עם דייריו וגורם להם למחלות שנדמה שמקורן אינן ידוע.

תנו למומחים לפתור את הבעיה

ניכר אם כך כי רטיבות קפילארית היא בעיה חמורה הדורשת פתרון מקצועי מידי. וכאן בדיוק נכנסת לתמונה dryfloor – חברה אמינה ומקצועית המתמחה באיתור נזילות מכל סוג ותיקונים באמצעים החדישים ביותר. dryfloor משרתת כבר למעלה מ 25 שנה לקוחות מהמגזר הפרטי, העסקי והמוסדי ומעניקה שירות מקיף החל מרגע איתור הנזילה, דרך תיקון מקצועי ומתן אחריות על כל עבודה. מי שבוחר לעבוד עם dryfloor יודע כי הוא זוכה לשקט נפשי בכל הקשור לתיקון נזילות וכי אין אתגר גדול או מורכב מדי עבור כוח האדם המוכשר שמבצע כל פרויקט על הצד הטוב ביותר. בנוסף, החברה מצטיינת במתן שירות אישי וחם לכל לקוח וייעוץ מקצועי תוך שקיפות מלאה לגבי מהלך העבודה. כל פרויקט מתבצע עם המכשור המשוכלל ביותר בתחום ועם התאמה מלאה לצרכי הלקוח.

למי מתאים השירות?

השירות של dryfloor מתאים לכל מי שבונה בית, משפץ או זקוק לאיתור נזילות וטיפול בהן. בנוסף לאיתור ותיקון ייבוש רטיבות כלואה החברה מתמחה בשאיבת מים, ייבוש תת רצפתי ובדיקות לחות בהתאם לתקנים הנהוגים בישראל.

לייעוץ ממוקד ונכון עם המומחים שלנו, אנא השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

רגע לפני שאתם הולכים, שלחו לנו הודעה ונחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר משתלמת יותר ומתנה במבצע

DrYFLOOR החברה המובילה בישראל בייבוש תת רצפתי ואיתור נזילות

דילוג לתוכן