טיפול בהצפה

כל מי שחווה אי פעם הצפה של הבית או של המשרד, יוכל לספר לכם שמדובר בחוויה שהיא לא פחות מטראומה, גם לאנשים וגם לנכס המוצף. הצפה רצינית יכולה לגרום לנזק כבד לרכוש ולגרור הפסדים כלכליים ניכרים, לצד עוגמת הנפש המתלווה לכך. לכן יש לבצע טיפול בהצפה בהקדם האפשרי ולשם כך יש צורך להזעיק חברה מקצועית המתמחה בתחום של טיפול בהצפה באמצעים המשוכללים ביותר שיש.

טיפול בהצפה

הצפה יכולה לגרום לנזקים משמעותיים

הנזק הישיר והמיידי של הצפות הוא כאמור הרס של רכוש, ריהוט, ציוד משרדי, מכונות וכדומה – תלוי היכן התרחשה ההצפה. מעבר לכך, הצפות יכולות לגרום להצטברות של לחות ומים ולגרור תופעות כמו הופעת עובש וטחב, שמסוכנים מאוד לבריאות. כל אלו עלולים להזיק לבני אדם ולהוריד את שווי הנכס ולכן טיפול בהצפה הוא חיוני ויש לבצע אותו באופן מיידי.

ממה נגרמות הצפות?

  1. מזג אוויר סוער במיוחד, ברד שלג וכמויות גדולות של גשם
  2. ליקויי איטום ובניה – סדקים בקירות ובגגות, איטום לא תקין בין החלק התחתון של הקירות לאדמה עליה בנוי הנכס
  3. תקלות אינסטלציה – פיצוצים בצנרת, ברזים לא תקינים, צינורות בלויים וסדוקים.

מה כולל טיפול בהצפה?

המומחים של dryfloor, חברה המתמחה בתחום של ייבוש רצפה לאחר הצפה, מפרטים את מגוון הפעולות שמתבצעות במטרה לטפל בהצפות בצורה הטובה ביותר.

ראשית, יש לסגור את ברז המים הראשי ואת מפסק החשמל הראשי. פעולות אלו צריכות להתבצע במשנה זהירות שכן מים מוליכים חשמל. לכן, מומלץ לתת למומחים של dryfloor לבצע אותן.

בשלב השני, מאתרים את מקור הנזילה או ההצפה. מכיוון שלא תמיד המקור ברור וגלוי לעין, יש צורך במכשור מיוחד לאיתור נזילות, כגון מצלמות תרמיות, סיבים אופטיים שאפשר להחדיר לעומק הצנרת, בדיקות לחות, שימוש בגז ומכשירי תהודה קולית לאיתור נזילות, ועוד. ב dryfloor משתמשים בכל אמצעי זמין על-מנת לאתר את מקור ההצפה ולתקן אותה, כדי לוודא שהתופעה לא תחזור על עצמה בעתיד.

בשלב השלישי מבצעים טיפול בהצפה, בהתאם לנזק הקיים. ב Dryfloor מתמחים לא רק באיתור הנזילות, אלא גם בייבוש תת-רצפתי, ייבוש קירות רטובים, השמדת עובש וכל מה שקשור לנושא של טיפול בהצפה. החברה מעניקה שירות מקיף ומלא לכל לקוח וחלק גדול מהמוניטין שלה נובע מהניסיון הרב והמיומנות בטיפול בהצפות הן אצל לקוחות מהמגזר הפרטי והן אצל לקוחות מהמגזר העסקי, תעשיות ומפעלים. כל עבודה מתבצעת בשקיפות מלאה אל מול הלקוחות ובשיא המקצועיות והאדיבות וזאת במטרה להעניק להם שקט נפשי בתוך ההתמודדות הכאוטית עם הצפות.

איך אפשר להימנע מהצפות בעתיד?

אם כבר עשיתם טיפול בהצפה, וודאו כי הבעיה לא חוזרת על עצמה בעתיד. בצעו תחזוקה שוטפת של איטום הגג ומערכת הביוב ובדקו כל כמה זמן את שעון המים. 

לייעוץ ממוקד ונכון עם המומחים שלנו, אנא השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

רגע לפני שאתם הולכים, שלחו לנו הודעה ונחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר משתלמת יותר ומתנה במבצע

DrYFLOOR החברה המובילה בישראל בייבוש תת רצפתי ואיתור נזילות

דילוג לתוכן