ייבוש חול רטוב

לייעוץ ממוקד ונכון עם המומחים שלנו, אנא השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

יש כמה סיבות להיווצרות חול רטוב. הסיבה הראשונה והנפוצה ביותר היא פיצוצים ותקלות בצנרת. כשלא מאתרים את הנזילה בזמן, המים מחלחלים אל החול וגורמים לרמות גבוהות של לחות ורטיבות. סיבה נוספת היא נזקי מזג האוויר. במקרים של גשם חזק מאוד, שלג וברד, עלולים להצטבר מים מתחת לריצוף. תהליך זה עשוי גם להיות קשור לליקויי בניה שונים – במידה והקבלן לא הניח היטב את הריצוף או לא אטם כראוי את החיבור בין הקירות לאדמה מתחתיהם, עלולים להצטבר שם כמויות גדולות של מים. בתוך הבית, גם מכשירי חשמל תקולים או בלויים עלולים ליצור רטיבות המצטברת על הרצפה ומחלחלת אליה. בכל מקרה, יש לחדור אל עומק המצע ולבצע ייבוש של חול רטוב, בדרך כלל באמצעות קדיחות עדינות בריצוף עצמו, שמתבצעות בחלקים נסתרים כמו מאחורי המקרר, הספות, פינות עבודה גדולות וכדומה.

ייבוש חול רטוב

ייבוש חול רטוב -שיטת העבודה של Dryfloor

Dryfloor מבצעת ייבוש חול רטוב על-פי שיטת עבודה קבועה ומסודרת, המאפשרת להעניק לכל לקוח את הטיפול המקיף והטוב ביותר עבור הבעיה בה נתקל. שלבי העבודה בייבוש חול רטוב הם:

  1. נטילת דגימה מהחול על-מנת לבסס את הקביעה כי רמות הלחות בו הן מעבר לתקן המותר. התקן הישראלי מורה על הימצאות של מקסימום 6% לחות במצע חול.
  2. ייבוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים מסוגים שונים, תוך ליווי אישי, שקיפות מלאה והתחשבות בצרכי הלקוח והחלל בו עובדים.
  3. בדיקה חוזרת של דגימה מהחול על-מנת לוודא כי הפרויקט התבצע בהצלחה ואחוזי הלחות עומדים בתקן המותר.
  4. מתן אחריות על העבודה וזמינות להבהרות וייעוץ מקצועי נוסף.

לא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר

מעבר לדגימות המתבצעות במעבדה מקצועית, חשוב לציין את האמצעים המתקדמים בהם עושים שימוש ב Dryfloor וכוללים את המכשור המשוכלל ביותר, בשילוב כמובן עם כוח אדם מיומן האחראי לתפעול שלו. השלב הראשון כולל שאיבה של המים, כשלאחר מכן משתמשים במידת הצורך גם באמצעים נוספים, כגון ייבוש באמצעות הזרמת אוויר חם ויבש למצע החול. כל תהליך העבודה מתבצע בהתאמה אישית לצרכי הלקוח, בין אם הוא לקוח פרטי, עסקי או מוסדי וכמובן, תוך שאיפה לסיים את הפרויקט בזמן הקצר ביותר.

למה לבחור דווקא ב Dryfloor?

כפי שעולה מן הדברים, ייבוש חול רטוב הינו עבודה מורכבת הכוללת שלבים שונים וביצוע אופטימאלי בכל שלב. לכן, מי שבוחר ב Dryfloor יכול להיות רגוע לחלוטין – החברה פועלת מזה 25 שנה בתחומים של ייבוש חול רטוב, איתור נזילות ותיקונן ונזקי מים ומעניקה שירות בפריסה ארצית ללקוחות בכל גודל. בסיום העבודה ניתנת עליה אחריות מלאה וניתן להשתמש בשירות במקרים של הצטברו נזקי מים, לאחר שיפוצים, בעת בניית נכס או בניין ובכל מקרה בו יש חשד לרטיבות שיש לטפל בה.

רגע לפני שאתם הולכים, שלחו לנו הודעה ונחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר משתלמת יותר ומתנה במבצע

DrYFLOOR החברה המובילה בישראל בייבוש תת רצפתי ואיתור נזילות

דילוג לתוכן