ייבוש סומסום מתחת לריצוף

מצע סומסום הוא מצע המורכב מאבני חצץ קטנות במיוחד והוא מהווה חלק מהתשתיות של ריצוף בדירות, משרדים, מבנים ציבוריים ועוד. הריצוף וחומרי האיטום מונחים כך שבעת מגע עם מים הם לא יחלחלו אל מתחת לריצוף ואל המצע, אולם יש מקרים בהם כן מצטברת רטיבות ואז יש לבצע ייבוש מתחת לריצוף.

ייבוש סומסום מתחת לריצוף

מתי המצע עלול להירטב?

מצע סומסום עלול להירטב במקרים של חשיפה לכמויות קיצוניות של מים, למשל בזמן הצפה או כשיש פיצוץ רציני בצנרת שמרטיב את המצע. במקרים כאלו הריצוף מונע מהמים להתאדות והרטיבות נשמרת במצע ועלולה לגרום לנזקים.

הבעייתיות שבמצע סומסום רטוב

מצע סומסום שרמות הלחות בו גבוהות, עלול לגרום לנזקים בטווח הארוך והקצר. הרטיבות הכלואה במצע עלולה לגרום להופעת סדקים, שברים, טחב ופטריות, שמסוכנים לבריאות ועלולים לגרום להופעת מחלות וזיהומים נשימתיים. הרטיבות עלולה להרוס תשתיות הקרובות לה ולהפוך את המבנה למסוכן ולא יציב. לכן, יש לבצע ייבוש כמה שיותר מוקדם ובמיוחד אחרי מקרים בהם ידוע כי המצע בה במגע עם מים, כמו אחרי הצפה או שיטפון או במקרים בהם האיטום בין הקירות החיצוניים לקרקע לקוי.

לפני הייבוש, יש לבדוק את רמות הלחות

לפני שמתחילים בפעולה של ייבוש תת רצפתי, יש לבדוק את רמות הלחות המצויות בו. התקן הישראלי קובע כי בסומסום יכולים להיות עד 6% לחות ולכן אם בדיקה מהינה העלתה שזהו המצב, יש לבצע ייבוש סומסום  במידה ומידת הלחות עומדת בתקן, יתכן ואין צורך בייבוש אך לשם קבלת תוצאות מהימנות המשקפות את המצב יש לפנות לחברה מקצועית דוגמת dryfloor – המומחים בתחום של שיקום נזקי מים.

איך מבצעים ייבוש סומסום מתחת לריצוף?

אחד היתרונות המשמעותיים של dryfloor הוא ביצוע ייבוש סומסום מתחת לריצוף בהתאמה אישית לצרכי הלקוח ובהתאם לחומרת המצב. אנחנו מבצעים באמצעות החדרת מכשור משוכלל לחורים קטנים הנקדחים בריצוף, כגון משאבות מים או צינורות דרכם מוחדר אוויר יבש וחם המייבש את הסומסום. ב dryfloor מקפידים מאוד על איכות העבודה ומבצעים את הקידוחים במקומות נסתרים מהעין. למשל, מאחורי ריהוט כבד שיכול להסתיר לאחר מכן את החורים. בנוסף, החברה משתמשת אך ורק במכשירים האיכותיים ביותר בשוק ובכוח אדם מיומן ומקצועי המעניק ליווי מקצועי ואישי לאורך כל התהליך.

למי מתאים השירות של Dryfloor?

Dryfloor היא חברת איתור נזילות נהנית ממוניטין יוקרתי של למעלה מ 25 שנה והשירות מיועד לכל לקוח מהמגזר הפרטי או העסקי שזקוק לשירות של שיקום ניזקי מים: קבלנים, לקוחות מהמגזר הפרטי והעסקי, אנשים בשלב של בדק בית לפני רכישת נכס וכל ארגון או אדם שהנכס שברשותו נפגע כתוצאה מחשיפה למים והוא זקוק לשירות של ייבוש המצע.

לייעוץ ממוקד ונכון עם המומחים שלנו, אנא השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

רגע לפני שאתם הולכים, שלחו לנו הודעה ונחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר משתלמת יותר ומתנה במבצע

DrYFLOOR החברה המובילה בישראל בייבוש תת רצפתי ואיתור נזילות

דילוג לתוכן