ייבוש סומסום

לייעוץ ממוקד ונכון עם המומחים שלנו, אנא השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

סומסום הוא מצע נפוץ מתחת לריצוף ובצורתו התקינה הוא מהווה תשתית טובה לריצוף בכל סוג של נכס – פרטי, ציבורי, עסקי וכדומה. הבעיה מתחילה כשהסומסום מתחת לריצוף נרטב והרטיבות לא יכולה להתאדות משום שהמרצפות חוסמות את זרימת האוויר. במקרה כזה, צריך לבצע ייבוש למצע הסומסום, באמצעות מכשירים מיוחדים ושיטת עבודה מסודרת.

ייבוש סומסום

מה חשוב לעשות לפני ייבוש סומסום?

לפני שמתחילים פרויקט חובה לבדוק את רמת הלחות במצע. התקנים הישראלים מותירים עד 6% במצע סומסום ועל-מנת לקבוע כמה אחוזי לחות יש במצע אותו מעוניינים לייבש, יש לשלוח דוגמית לבדיקת מעבדה. אם מוצאים כי אחוזי הלחות גבוהים מ 6%, זהו סימן מובהק שיש לבצע ייבוש סומסום מקצועי.

פנו למומחים לייבוש תת-רצפתי

כדי לבצע ייבוש סומסום, יש לפנות לחברה מקצועית כגון dryfloor. החברה מתמחה באיתור נזילות, תיקונים וייבוש תת רצפתי כולל ייבוש סומסום, באמצעים המשוכללים ביותר הקיימים. המומחים של drydloor מביאים עמם ידע, ניסיון ומוניטין של 25 שנה, במהלכן העניקה החברה שירות לחלק מהחברות המובילות במשק הישראלי וגם ללקוחות מהמגזר הפרטי הזקוקים לשירות של שיקום נזקי מים אחרי הצפה, שיפוץ וכולי. היתרון של חברת dryfloor הוא השילוב הבלתי מתפשר בין כוח האדם המיומן לבין מכשור משוכלל ועוצמתי, ביחד עם ליווי צמוד לכל לקוח, קטן כגדול. העבודות מתבצעות בקפדנות ותוך התאמה לצרכי הלקוחות, מה שמעניק לכל מי שבוחר ב dryfloor שקט נפשי לאורך זמן.

מדוע חשוב לבצע ייבוש סומסום?

ייבוש של מצע סומסום הוא לא עניין של מה בכך. הרטיבות המצטברת מתחת לריצוף יכולה לגרום לנזקים חמורים הן לנכס והן לבני האדם השוהים בו ולכן חשוב לבצע אותו בהקדם ובצורה מקצועית ומקיפה. הצטברות של לחות עלולה לגרום לסדקים ושברים בריצוף, שמעבר לעובדה כי הם לא אסתטיים, הם מהווים מפגע בטיחותי שכן אפשר להיתקל בהם וליפול. מעבר לכך, רטיבות כלואה מתחת לריצוף עלולה להביא להתפתחות עובש, טחב ופטריות הגורמים למחלות נשימתיות, אלרגיות וזיהומים בקרב בני אדם. הרטיבות עלולה גם לטפס אל הקירות, לגרום להופעת כתמים וסדקים מטרידים ולפגוע ביציבות שלהם. לכן יש לבצע את הייבוש בהקדם האפשרי וכמובן בשיא המקצועיות.

איך מבצעים את הייבוש?

ראשית, קודחים חורים עדינים במרצפות, בדרך כלל במקומות נסתרים מן העין שלא מפריעים לעיצוב ולאסתטיקה של החלל. בשלב השני מחדירים ציוד מיוחד דרך החורים שנקדחו: משאבות מים וצינורות המזרימים אוויר חם ויבש שמייבש את המצע. השיטה הזו נחשבת לחסכונית יחסית משום שהיא מונעת את הצורך בשיפוץ נרחב ואפילו מעבר דירה אחרי הצפה או חשיפה של הריצוף לכמויות גדולות של מים. בנוסף, ייבוש סומסום מאפשר לשמור על שווי הנכס שכן הוא מטפל באופן יעיל ברטיבות ומונע ממנה להתפשט ולגרום לנזקים ברצפה ובקירות.

רגע לפני שאתם הולכים, שלחו לנו הודעה ונחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר משתלמת יותר ומתנה במבצע

DrYFLOOR החברה המובילה בישראל בייבוש תת רצפתי ואיתור נזילות

דילוג לתוכן