שיקום נזקי מים

לייעוץ ממוקד ונכון עם המומחים שלנו, אנא השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

שיקום נזקי מים​

מים הם מקור החיים ובדרך כלל אנחנו חושבים עליהם בקונוטציה חיובית – גשמי ברכה, מקלחת מרעננת, בילוי בים ובבריכה וכל דבר אחר שמשלב בין מים לבין אווירה טובה ושמחה. אבל מים יכולים גם להסב נזק עצום במקרים מסוימים, להרוס תשתיות ובניינים ולהוריד גם את ערך הנכס וגם את איכות החיים של אלו המתגוררים ושוהים בו. לכן כדאי להבין לעומק אילו נזקים מים יכולים לגרום וחשוב מכך – כיצד ניתן לפתור את הנזקים האלו, באמצעות חברת dryfloor המתמחה בשיקום נזקי מים מכל הסוגים.

ממה נגרמים נזקי מים?

הניסיון שלנו ב Dryfloor מראה כי יש כמה סיבות עיקריות להיווצרות נזקי מים משמעותיים:

  1. אסונות טבע. למרבה הצער, אין לנו שליטה על אסונות טבע והם עלולים לגרום להצטברות כמות גדולה של מים שאינם נספגים באדמה והצפות של בתים. גם שלג וברד בכמויות גדולות נמסים בסופו של דבר למים ועלולים לגרום לנזקים.
  2. מערכות חימום וקירור. אין כמעט בית בישראל שלא מותקנת בו מערכת קירור, אוורור וחימום – מזגן או כל אמצעי אחר. המערכות האלו דורשות תחזוקה קפדנית ומתמדת, אחרת הן עלולות לגרום להצפות.
  3. ניקוזים סתומים כתוצאה מהצטברות לכלוך ושומן, עלולים לגרום להצפת מים במקומות שונים בבית.
  4. צינורות מקולקלים של מכשירי חשמל בלויים. צינור של מקרר ישן, בר מים, מדיח כלים וכל מכשיר חשמל המבוסס על פעילות של מים עלול לטפטף ולהותיר שלוליות הגורמות נזק לריצוף, לריהוט ולמכשירים אחרים.
  5. צינורות אינסטלציה פגומים. זוהי אולי הסיבה מספר אחת להיווצרות נזקי מים וזו גם הסיבה שיש חשיבות עצומה לאיתור נזילות בזמן. צינורות נוזלים עלולים לגרום להצטברות מים ולחות בריצוף ובקירות וכשהמצב חמור ניתן להבחין בכך מיד משום שמופיעים סדקים, כתמי רטיבות, קילופים בטיח ועוד.

בנוסף, הנה טיפ חכם של Dryfloor – אם חשבון המים שלכם מדליק לכם "נורה אדומה" ונראה לכם גבוה מהרגיל, חשוב שתזעיקו מאתר נזילות בהקדם האפשרי, משום שהדבר יכול להעיד על נזילה רצינית שעוד לא גרמה לסימפטומים חיצוניים בקירות וחשוב לאתר אותה בזמן.

פנו למומחים לשיקום נזקי מים

נזקי מים חשוב לאתר ולשקם כמה שיותר מהר משום שכל עיכוב מוריד עוד יותר את ערך הנכס ואת איכות החיים אבל מעבר לכך גם גורם לכל הפרויקט להיות מורכב ויקר יותר. אם אתם מעוניינים בטיפול מקצועי של חברה ותיקה ואמינה בתחום של שיקום נזקי מים, פנו ל Dryfloor  ותוכלו להיות בראש שקט. החברה מתמחה באיתור נזילות ושיקום נזקי מים באמצעות המכשור המשוכלל ביותר בתחום ומאחוריה מוניטין של 25 שנה במהלכן נהנו משירותי החברה כמה מהחברות הגדולות במשק. לכן אל תהססו ופנו ל Dryfloor  כדי לשקם כהלכה גם את מה שנראה לכם אבוד.

רגע לפני שאתם הולכים, שלחו לנו הודעה ונחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר משתלמת יותר ומתנה במבצע

DrYFLOOR החברה המובילה בישראל בייבוש תת רצפתי ואיתור נזילות

דילוג לתוכן